PEDICIURE KOSMETYCZNY
Pielęgnacja stóp jest bardzo ważnym elementem higieny i zdrowia całego organizmu człowieka. Stopy utrzymują cały nasz ciężar, dlatego warto otoczyć je specjalistyczną opieką.
W naszym gabinecie proponujemy Państwu wykonanie profesjonalnej pielęgnacji stóp
i paznokci. Wykonanie zabiegu przebiega w warunkach z zachowaniem jak największej czystości, sterylności i bezpieczeństwa klienta. Tylko na materiałach jednorazowego użytku.
Przed zabiegiem, dokładne oglądamy stopy, aby zaplanować zabieg jak również przekazać pacjentowi wszystkie niepokojące zmiany czy problemy do zlikwidowania. Podczas konsultacji pacjent informowany jest o sposobach pielęgnacji swoich stóp, metodach podiatrycznych – usprawnieniu stóp i zabezpieczeniu miejsc narażonych na otarcia
i deformacje.
Pedicure wykonywany jest na nowoczesnym sprzęcie najwyższej jakości. Zabieg wykonywany na frezarce polega na usuwaniu zrogowaciałej skóry, wygładzeniu płytki paznokciowej i całej powierzchni stóp. Użycie różnorodnych frezów pozwala precyzyjnie opracować stopy, a profesjonalne kosmetyki aplikowane na skórę w postaci masek, kremów i oliwek całkowicie zmieniają obraz stóp.
Nasza bogata oferta, a także fachowe przygotowanie pracowników, pozwalają w kompetentny sposób pomóc pacjentowi w każdym wieku.
Przestrzeganie zaleceń domowych dotyczących pielęgnacji stóp, stosowanie produktów
i narzędzi pozwolą na szybkie i dobre doprowadzenie ich do zadawalających efektów.
Kontakt z naszą firmą zapobiegnie nieprzyjemnym dolegliwościom, bólowi czy dyskomfortowi podczas chodzenia.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej
pielęgnacji stóp!!!


powrót